Szukaj Dodaj

Łódź, ul. Mikołaja Kopernika - Mieszkanie 4-pokojowe · 90 m² · 2 piętro

Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się aby zobaczyć dane ogłoszenia
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Skorzystaj z formularza po prawej stronie lub zadzwoń: tel. 422050284
  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90,68 m²
  • 2 piętro
  • Łódź, ul. Mikołaja Kopernika
  • Aneks kuchenny
  • Mieszkanie do wykończenia (stan deweloperski)
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Lokal numer 7, Termin odbioru: Gotowe do odbioru
Opis
W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na własne M to„niekończąca się opowieść. Wzrost liczby ludności automatycznie powoduje zwiększony popyt na mieszkania. Miasta rozrastają się, powstają nowe osiedla. Nowych mieszkań można wybudować wiele i zawsze znajdzie się wolny teren. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja z loftami i mieszkaniami w pofabrycznych budynkach. Ich liczba jest ściśle ograniczona,bo przecież nie da się wybudować starej fabryki!

BUDYNEK M - najmniejszy rewitalizowany, pofabryczny budynek kompleksu Tobaco Park. Dawniej budynek magazynowo – produkcyjny XIX wiecznej Fabryki Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera, dziś historyczny gmach industrialnej Łodzi zaprojektowany jako nowoczesna jednostka mieszkalna. Budynek trzykondygnacyjny o czerwonoceglanej fakturze murów zlokalizowany w centralnej części inwestycji. Zaledwie 11 mieszkań o pow. od 38 do 97 m2 i wysokości od 3,20 do 3,40 m, a jakże bogata oferta architektoniczna! Łukowate sklepienia w parterowych loftach, okna ze szprosami w pofabrycznym łączniku wzbogacającym II i III kondygnację, okna połaciowe w dachu o lekkim spadzie, nadające loftom najwyższej kondygnacji charakteru tajemniczości, tarasy przynależne do parterowych loftów rozdzielone metalowymi pergolami z zimozielonym pnączem, ścianki działowe wykonane w konstrukcji lekkiej umożliwiające uzyskanie otwartej przestrzeni, jakże charakterystycznej dla loftowej aranżacji, nietypowa dla dzisiejszego budownictwa klatka schodowa, nadająca budynkowi kameralnego charakteru dawnej kamienicy.


Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Łódź, ul. Mikołaja Kopernika Mieszkanie · 4 pokoje · 87 m² · 2 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Wyślij wiadomość
Twój numer telefonu z Ustawień konta na który ma kontaktować się sprzedający.
Zadzwoń
Tel. 42 ... ...
Łódź, Mikołaja Kopernika Poland
Łódź, Mikołaja Kopernika
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.