Mieszkania 4-pokojowe - Arche Tabaco Park budynek M Łódź

Tabaco Park budynek M

Łódź ul. Mikołaja Kopernika
Opis inwestycji
W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na własne M to„niekończąca się opowieść. Wzrost liczby ludności automatycznie powoduje zwiększony popyt na mieszkania. Miasta rozrastają się, powstają nowe osiedla. Nowych mieszkań można wybudować wiele i zawsze znajdzie się wolny teren. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja z loftami i mieszkaniami w pofabrycznych budynkach. Ich liczba jest ściśle ograniczona,bo przecież nie da się wybudować starej fabryki!

BUDYNEK M - najmniejszy rewitalizowany, pofabryczny budynek kompleksu Tobaco Park. Dawniej budynek magazynowo – produkcyjny XIX wiecznej Fabryki Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera, dziś historyczny gmach industrialnej Łodzi zaprojektowany jako nowoczesna jednostka mieszkalna. Budynek trzykondygnacyjny o czerwonoceglanej fakturze murów zlokalizowany w centralnej części inwestycji. Zaledwie 11 mieszkań o pow. od 38 do 97 m2 i wysokości od 3,20 do 3,40 m, a jakże bogata oferta architektoniczna! Łukowate sklepienia w parterowych loftach, okna ze szprosami w pofabrycznym łączniku wzbogacającym II i III kondygnację, okna połaciowe w dachu o lekkim spadzie, nadające loftom najwyższej kondygnacji charakteru tajemniczości, tarasy przynależne do parterowych loftów rozdzielone metalowymi pergolami z zimozielonym pnączem, ścianki działowe wykonane w konstrukcji lekkiej umożliwiające uzyskanie otwartej przestrzeni, jakże charakterystycznej dla loftowej aranżacji, nietypowa dla dzisiejszego budownictwa klatka schodowa, nadająca budynkowi kameralnego charakteru dawnej kamienicy.
Strona WWW inwestycji: Tabaco Park budynek M
Deweloper: Arche
Typ własności : Pełna własność
Stan : Do wykończenia

0 mieszkań 4-pokojowych na sprzedaż w inwestycji Tabaco Park budynek M

Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Lista ogłoszeń jest pusta
Rozpocznij wyszukiwanie od nowa
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.