Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola ul. Wolska 165 · 5 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż w pełni wyposażony i umeblowany lokal użytkowy, spełniający funkcje komfortowego mieszkania oraz produktu inwestycyjnego, idealnego do wynajmu krótko i długoterminowego. Budynek jest zlokalizowany w sercu warszawskiej Woli, przy ulicy Wolskiej 165. Miejsce to jest świetnie skomunikowane! Przy samym budynku znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. Dojazd do metra zajmuje zaledwie 5 minut!
Metraż lokalu wynosi 24,22 m2. Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany. Posiada TV, płytę indukcyjną, lodówkę oraz meble widoczne na zdjęciach.
Istnieje możliwość dokupienia lub wynajęcia miejsca postojowego w parkingu podziemnym.
Apartament obecnie jest obsługiwany przez firmę zarządzającą najmem krótkoterminowym.
Roczny dochód z najmu wynosi około 40 000 zł netto.
Cena zakupu wynosi 419 000 zł netto, plus 23% VAT. Kwota brutto wynosi 515 370 zł.
Kupujący nie płaci podatku PCC.
Dla osoby fizycznej która zakupi lokal, istnieje możliwość zwrotu podatku VAT!
Zapraszam na prezentację.
Michał Dąbrowski
[numer]
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,22 m²
-
5 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2017
-
Warszawa, Wola ul. Wolska 165
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż