Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Warszawa Ursus
ul. Kazimierza Pużaka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
9 412
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Kawalerka znajduję się na Starym Ursusie w Warszawie przy ul. Pużaka
3 piętro. Jeden pokój z dużym balkonem i osobną kuchnią. Mieszkanie jest środkowe. W bloku nie ma windy. Mieszkanie posiada księgę wieczystą (własnościowe). Grunt został wykupiony. Okolica cicha bezpieczna , parking ogólnodostępny. W pobliżu znajduje się park , żłobek , przedszkola, szkoły Przystanek autobusowy. 900 m od bloku znajduje się stacja SKM, którą dojazd dojazd do centrum zajmuje 15 min. Sprzedaż bezpośrednio, pośrednicy nie dzwonić.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • 3 piętro w bloku bez windy
  • Warszawa, Ursus, ul. Kazimierza Pużaka
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Ursus, Kazimierza Pużaka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.