Dębica
ul. Jana III Sobieskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
260 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
4407
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Dębica, ul. Jana III Sobieskiego. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum miasta do rynku 500m do kościoła 500 przedszkole dwie szkoły i galeria Dębicka bardzo blisko.Mieszkanie w bardzo niskich kosztach utrzymania ponieważ posiada własne ogrzewanie bardzo tanie dwufunkcyjny piec co ze sterownikiem można sobie włączyć kiedy się chce nawet w chłodne dni i nie czekać tak jak z miasta na ogrzewanie w tym mieszkaniu bez oszczędzania rachunki za gaz wynoszą w zimie ok 150 zł do wglądu budynek jest ocieplony okna szczelne i dźwiękochłonne oprócz samodzielnego ogrzewania jest jeszcze kominek chwilowo odłączony ale po nie wielkich przeróbkach można z niego korzystać .Budynek nie jest z płyty tylko murowany nie ma problemu z wieszaniem mebli .Cena do negocjacji sprzedaję bo przeprowadzam się na wieś .Jeżeli nie będę dostępny bo mam różne zmiany proszę o SMS oddzwonię .

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku
  • Dębica, ul. Jana III Sobieskiego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Dębica, Jana III Sobieskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.