Kraków Ludwinów
ul. Władysława Mitkowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
850 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
13600
Piętro
1 / winda
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego z balkonem oraz komórką lokatorską.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - ulica Władysława Mitkowskiego zlokalizowana jest na krakowskim Ludwinowie skąd spacerem dojdziemy m.in. do Zamku Królewskiego na Wawelu, Rynku Głównego, na Kazimierz lub na Zakrzówek aby odetchnąć od zgiełku miasta.

W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. Najbliższy przystanek tramwajowy oddalony jest o 4 minuty spacerem od bloku.

Mieszkanie 62,5m2  składa się z: salonu 16.50m2, w pełni wyposażonej kuchni 6.40m2, pokoju 17.10m2 z szafą wnękową, pokoju 11.20m2, łazienki 4.40m2 z pralką oraz przedpokoju 6.90m2 z szafą wnękową. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 2.80m2 oraz komórka lokatorska 1.70m2. Mieszkanie zostało odświeżone.

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,50 m²
  • 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2015 roku
  • Kraków, Ludwinów, ul. Władysława Mitkowskiego
  • Balkon, piwnica
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Ludwinów, Władysława Mitkowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.