Łódź Żabieniec
ul. Jana Woronicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
249 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
6776
Piętro
4
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Żabieniec, ul. Jana Woronicza. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam, mam do sprzedaży mieszkanie M-3 w Łodzi na osiedlu Teofilów-Wiekopolska (Bałuty). Mieszkanie usytuowane jest na czwartym pietrze w niskim bloku po termomodernizacji, w bliskiej odległości od dworca Łódź Żabieniec. Nieruchomość składa się z dwóch pokoji (jeden pokój przechodni do kuchni), kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Dodatkową powierzchnię stanowi komórka lokatorska. Powierzchnia całkowita nieruchomości to 37,48 m2. Okna PCV, skierowane na południowy-zachód. Lokal jest w pełni własnościowy, odrębna księga wieczysta. Na bloku działa wspólnota mieszkaniowa. Blok po wymianie pionów wod-kan, gaz oraz WLZ. Klatki schodowe po remoncie.

Spokojna i cicha okolica. Pełna infrastruktura osiedla: sklepy, place zabaw, szkoła, przedszkole oraz punkty usługowe. Dobra komunikacja autobusowa, tramwajowa i kolejowa z wszystkimi częściami miasta.

W łazience do odtworzenia fragment ściany po przeprowadzonych wymianach pionów. Brakujące płytki będą pozostawione w lokalu. Poza tym mankamentem lokal w pełni do zamieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,75 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Łódź, Żabieniec, ul. Jana Woronicza
  • Piwnica
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Żabieniec, Jana Woronicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.