Katowice Piotrowice
ul. Karola Szymanowskiego
kamienica na sprzedaż

Cena
639 000
Powierzchnia
201
Cena za m²
3179
Pow. działki
250
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 1 kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 2 kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 3 kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 4 kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 5 kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 6 kamienica, 8 pokoi Katowice Piotrowice, ul. Karola Szymanowskiego. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kamienicę mieszczącą się w Katowicach Piotrowicach. Kamienica dwukondygnacyjna dwulokalowa z możliwością rozbudowy do czterech. Całkowicie podpiwniczona. Budynek przeszedł w tym roku remont elewacji, został ocieplony styropianem 15cm oraz został nałożony tynk silikonowy. Zostały wymienione drzwi wejściowe do kamienicy oraz do mieszkań. Przed kamienicą mieści się parking na cztery auta. Dzielnica cicha i spokojna, szybki dojazd do centrum oraz miast ościennych. Blisko szkoły przedszkola sklepy centrum handlowe. Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą.

  • ul. Karola Szymanowskiego, Katowice Piotrowice
  • Na sprzedaż kamienica o powierzchni 201 m², 8 pokoi
  • Działka 250 m²
  • Piwnica
  • Materiał budowy: cegła, dach: papa, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Katowice Piotrowice, Karola Szymanowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.