Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Warszawa Białołęka
ul. Aluzyjna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
340 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
7640
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2003
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym przy ulicy Aluzyjnej 21E w Warszawie. Do sklepu półtorej minuty piechotką. Wewnątrz osiedla znajdują się świetne przychodnie stomatologiczne, i salon fryzjerski . Miejsce parkingowe znajduje się na górnej kondygnacji wielopoziomowego garażu. Sąsiedzi bardzo w porządku i całkowicie bezproblemowi. Z wieloma się przyjaźniliśmy. Mieszkanie oczywiście do remontu, natomiast pragniemy zwrócić uwagę na świetne rozwiązanie, które zostało zastosowane na niewielkim metrażu. Wspaniale sprawdza się dla małżeństw z dwójką i trójką dzieci – my tak mieszkaliśmy przez szereg lat. Zacznijmy od małego pokoju, który zazwyczaj pełni funkcję pokoiku dziecięcego. Został on przerobiony na sypialnię rodziców. Podest jest świetny do wypoczynku, wspólnego czytania książek czy też oglądania telewizji. Pod podestem znajduje się wysuwane duże łóżko. Jego schowanie zajmuje chwilę. Do tego duża przestronna szafa z lustrzanymi drzwiami optycznie powiększa pokój. Duży pokój został przerobiony w bardzo pomysłową sypialnię dla dzieci. Znajdują się w nim dwa duże łóżka piętrowe i jedno wysuwane (na dokładnie takiej samej zasadzie jak ma to miejsce w sypialni). W podeście wyłożonym sztuczną trawą znajduje się bardzo pojemna skrytka, otwierana włazem od góry. Do ściany przytwierdzona natomiast została sporej wielkości szafa z litego drewna, w której jest w stanie pomieścić wiele ubrań. Duży pokój, który zrobiliśmy z myślą o dzieciach został oddzielony od kuchni drewnianą ścianką z zamieszczonymi na niej półkami. To świetne i pomysłowe zagospodarowanie przestrzeni zabawowo mieszkalnej – przy małym metrażu. Kuchnia i łazienka mają już ładnych parę lat i z pewnością wymagają remontu, jednak zazwyczaj nowi właściciele lubią, urządzić ją samemu wyposażając we własny potrzebny sprzęt. W łazience jest w pełni sprawna i dobra pralka. 

Przedpokój oddzielony jest od kuchni ścianką z karton gipsu – mieliśmy w planach całkowicie ją wyburzyć bo zmniejsza przestrzeń, ale nie zdążyliśmy.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,50 m²
  • parter w 7-piętrowym bloku z 2003 roku
  • Warszawa, Białołęka, ul. Aluzyjna
  • Garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Białołęka, Aluzyjna Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.