Katowice
ul. Gliwicka
7-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
540 000
Powierzchnia
93
Cena za m²
5759
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1925
Ogłoszenie
Mieszkanie 7-pokojowe Katowice, ul. Gliwicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 7-pokojowe Katowice, ul. Gliwicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 7-pokojowe Katowice, ul. Gliwicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 7-pokojowe Katowice, ul. Gliwicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 7-pokojowe Katowice, ul. Gliwicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 7-pokojowe Katowice, ul. Gliwicka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Sprzedam gotowiec inwestycyjny w centrum Katowic, ul. Gliwicka. Mieszkanie zostało przerobione na 7 pokoi, kompleksowo odremontowane w ubiegłym roku, obecnie jest wynajmowane przez firmę dla pracowników.

Miesięczny przychód z najmu na pokoje dla kupującego wynosi 4500zł. Kupujący może zawrzeć umowę zarządzania lub podnajmu (wówczas właściciel nie zajmuje się niczym oprócz sprawdzania stanu konta:) ze spółką zarządzającą. Warunki do ustalenia.Roczna stopa zwrotu wynosi 10%.

540.000zł cena zakupu, 54.000zł przychód roczny=10%.Zdjęcia są poglądowe ukazujące standard wykończenia.Mieszkanie nadaje się również bardzo dobrze do wynajmu krótkoterminowego na doby, co znacznie zwiększyłoby przychody.Znakomita lokalizacja w centrum Katowic, tuż obok supermarket, niedaleko dworca PKP itp.Posiadam na sprzedaż również inny gotowiec inwestycyjny w Katowicach (przy ul. Kościuszki - zob. moje ogłoszenia). W przypadku zakupu dwóch mieszkań możliwy rabat!

  • Mieszkanie 7-pokojowe o powierzchni 93,76 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1925 roku
  • Katowice, ul. Gliwicka
  • Mieszkanie wykończone (pod klucz)
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Katowice, Gliwicka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.