Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zielona Góra ul. Ptasia 10/6 · 2 piętro
455 000 zł
8 922 zł/m²
51 m²
3 pok.
Zielona Góra, Ptasia 10/6
- lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Sprzedam mieszkanie w pięknej okolicy przy parku Piastowskim w Zielonej Górze, niedaleko znajduje się rynek z świeżymi warzywami i owocami, bardzo blisko znajduje się kościół, apteka, sklepy jak biedronka, a także piekarnia z świeżymi bułeczkami. Również w okolicy 5 minut drogi znajduje się szkoła średnia - liceum. Niedaleko także jest amfiteatr i ogród botaniczny. Okolica jest spokojna, przyjazna nowym mieszkańcom. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę lokatorską. Zapraszamy do wizji lokalnej - w celu umówienia terminu proszę o kontakt pod numerem [numer]
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1970
-
Zielona Góra ul. Ptasia 10/6
-
Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
91000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
91000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości