Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zielona Góra Centrum ul. Ptasia · 4 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż ustawne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Zielonej Góry - tuż obok Parku Piastowskiego i Amfiteatru.
Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Okna wychodzą na wschód, co gwarantuje piękne, naturalne światło od samego rana i przyjemny chłód w upalne, letnie popołudnia.
Cena: 310.000,00 PLN
Wolne od zaraz!
Najważniejsze informacje:
- Metraż: 37 m²
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 4 z 10 (budynek z windą)
- Wystawa okien: wschodnia
- Stan techniczny: wymienione instalacje, na podłogach panele, wnętrza czyste i zadbane
- Brak obciążeń
Rozkład i standard pomieszczeń
Mieszkanie jest czyste - można w nim zamieszkać od zaraz bez ponoszenia pilnych nakładów finansowych, a z czasem zaaranżować je według własnego gustu. Wielkim atutem są wymienione instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, co zapewnia spokój na długie lata.
W skład mieszkania wchodzą:
- Salon: ustawny i jasny, idealny do odpoczynku.
- Sypialnia: przytulny pokój, który świetnie sprawdzi się jako sypialnia lub gabinet do pracy zdalnej.
- Zamykana, jasna kuchnia: z oknem zapewniającym doskonałe doświetlenie. Układ daje ogromny potencjał aranżacyjny - ścianę można wyburzyć i płynnie połączyć kuchnię z salonem, tworząc nowoczesny aneks o dużej przestrzeni.
- Łazienka z WC: z wanną
- Przedpokój
Wyjątkowa lokalizacja - Zielone serce miasta
Lokalizacja to jeden z największych atutów tej nieruchomości. Mieszkasz blisko natury, nie rezygnując z udogodnień miejskiego życia:
- Natura na wyciągnięcie ręki: Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Piastowskiego i Amfiteatru - idealne miejsce na poranny jogging, spacery czy weekendowy relaks wśród zieleni.
- Komunikacja: Świetne połączenie z resztą miasta, blisko przystanki autobusowe.
- Infrastruktura: W zasięgu kilku minut pieszo znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe, klimatyczne kawiarnie oraz placówki edukacyjne.
Ważna informacja dotycząca zdjęć:
Załączone do ogłoszenia fotografie przedstawiają zarówno stan rzeczywisty nieruchomości, jak i przykładowe możliwości aranżacyjne (wizualizacje). Pokazują one, jak ogromny potencjał drzemie w tej przestrzeni i jak niewiele potrzeba by stworzyć stylowe wnętrze.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do obejrzenia mieszkania na żywo - idealna opcja na start lub jako gotowa inwestycja pod wynajem!
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m²
-
4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
-
Zielona Góra, Centrum ul. Ptasia
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
62000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Zielona Góra -
Mieszkania 2-pokojowe Zielona
Góra -
Mieszkania Zielona Góra
ul. Ptasia -
Mieszkania na sprzedaż
Zielona Góra Centrum -
Mieszkania 2-pokojowe Zielona
Góra Centrum -
Mieszkania lubuskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Zielona Góra -
Ogłoszenia nieruchomości Zielona
Góra -
Domy Zielona Góra
-
Ceny mieszkań Zielona
Góra
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż