Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zawiercie ul. 11 Listopada · parter
220 000 zł
4 074 zł/m²
54 m²
2 pok.
Zawiercie, 11 Listopada
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie w Zawierciu na ul. 11 Listopada 25, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Kamienica bardzo zadbana. Znajduje się na ogrodzonym placu, brama zamykana na pilota, domofon do furtki, możliwość postawienia garażu na ogrodzonym placu za kamienicą. Do mieszkania przynależy część placu.
Do mieszkania jest doprowadzony gaz. Możliwość założenia gazu w mieszkaniu. Wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m² piwnica, ogródek, osobna kuchnia
-
Parter w 1-piętrowej kamienicy bez windy, rok budowy 1950
-
Zawiercie ul. 11 Listopada
-
Mieszkanie w stanie do częściowego remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości