Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ząbkowice Śląskie ul. Bolesława Chrobrego · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 28 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Luksusowa nieruchomosc urządzona pod klucz w miejscu idealnie położonym. Zapewniona prywatność jak rowniez bajeczne widoki na miasto i okolice. Zajmuje dwie kondygnacje w bardzo solidnym budynku.Do nieruchomości należy garaż, pomieszczenia gospodarcze w podpiwniczeniu a jedno z pomieszczeń posiada saunę i łazienkę. Jest tez sporo pomieszczenia do wspólnej,sąsiedzkiej aranżacji. Nieruchomosc jest ogrodzona a brama wjazdowa na posesje jest zamykana pilotem.
Poza garażem wolnostojącym na posesji znajduje sie dużo parkingu dla gości jak właścicieli choć każdy z nas parkuje w swoim garażu.
1 pietro to otwarta przestrzeń z kuchnią, jadalnią, salonem łazienką i osobną toaletą z bidetem oraz duza sypialnia z balkonem. Atutem tej kondygnacji jest 60 metrowy taras z widokiem na miasto i z balkonem od południowej strony budynku.
2 pietro to 3 duże sypialnie, każda z garderoba, lazienka z wanną i podwójną umywalką oraz otwarta przestrzeń z dodatkowym miejscem do spania.
Ogrzewanie gazowe, klimatyzacja. W części kuchennej ogrzewanie podłogowe.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania, każde pomieszczenie w pełni umeblowane, taras zagospodarowany roslinami wieloletnimi i sezonowymi. Do rynku 10 min spacerem W pobliżu szpital, szkoła kościoły i piękny park. Centrum a na uboczu.
Zabkowice to urocza miejscowość na Podgorzu Sudeckim z licznymi zabytkami.
Wrocław 60 km
Kłodzko 19 km
Zieleniec 40 km
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 240 m² taras, piwnica, garaż, aneks kuchenny
-
1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy, rok budowy 1990
-
Ząbkowice Śląskie ul. Bolesława Chrobrego
-
Mieszkanie w wysokim standardzie okna drewniane
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, klimatyzacja, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
191000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Ząbkowice Śląskie -
Mieszkania 6-pokojowe i
większe Ząbkowice Śląskie -
Mieszkania Ząbkowice Śląskie
ul. Bolesława Chrobrego -
Mieszkania dolnośląskie
-
Mieszkania powiat ząbkowicki
-
Mieszkania gmina Ząbkowice
Śląskie -
Mieszkania do wynajęcia
Ząbkowice Śląskie -
Ogłoszenia nieruchomości Ząbkowice
Śląskie -
Domy Ząbkowice Śląskie