Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Apteczna 4/6 Warszawa Praga-Południe

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Apteczna. Zdjęcie 11

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Praga-Południe ul. Apteczna 4/6 · 4 piętro

3 600
71 zł/m²
51
2 pok.
Warszawa Praga-Południe, Apteczna 4/6 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie (salon + sypialnia) z osobną kuchnią, łazienką i korytarzem, położone na 4. piętrze budynku z lat 50. Budynek nie posiada windy.

Metraż i układ:

• Powierzchnia: 51 m²

• Salon: rozkładana kanapa narożna, duży rozkładany stół z krzesłami, barek, regał na książki

• Sypialnia: łóżko dwuosobowe, pojemna szafa Ikea Pax, stoliki nocne, komoda, piękny widok na koronę drzew

• Kuchnia: lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, stół z krzesłami, mikrofalówka.

• Łazienka: pełne wyposażenie wraz z pralką

• Przedpokój: pojemna szafa PAX

• Balkon: brak

• Miejsce postojowe: brak przypisanego, możliwość parkowania pod blokiem

Wszystkie widoczne meble pozostają do dyspozycji Najemcy (z wyjątkiem roślin, części dekoracji i telewizora).

Stan i media:

• Mieszkanie jasne, w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się

• Typ ogrzewania: miejskie

• Czynsz do wspólnoty: 850 zł + opłaty licznikowe (prąd ok. 290 zł przy 2 osobach na 2 miesiące)+ czynsz do właściciela 3600 zł. Dodatkowo kaucja w wysokości 5000zł.

Lokalizacja:

• Zaledwie 5 minut pieszo do tramwajów i autobusów – szybki dojazd w każde miejsce Warszawy

• W bezpośrednim sąsiedztwie: apteki, piekarnia, kawiarnie, restauracje

• Sklepy: Auchan – 5 min, Biedronka – 10 min, Żabka i Empik tuż pod blokiem

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub osób pracujących, które szukają funkcjonalnego, jasnego i w pełni wyposażonego lokum w świetnej lokalizacji.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m² osobna kuchnia
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Praga-Południe ul. Apteczna 4/6
  • Mieszkanie o wysokim standardzie, okna plastikowe  
  • Opłaty 850 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 5000 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Wynajmę studentom  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj