Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Jaworowa Poznań Dębiec

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Dębiec, ul. Jaworowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Poznań Dębiec ul. Jaworowa · parter

1 600
58 zł/m²
27
1 pok.
Poznań Dębiec, Jaworowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia przytulna, umeblowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², położona na parterze budynku przy ul. Jaworowej w Poznaniu, w dzielnicy Dębiec. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji - w sąsiedztwie rynku, z dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów i punktów usługowych.

Układ mieszkania:
- pokój z dwuosobowym narożnikiem, stołem, krzesłami oraz szafami i komodą,
- oddzielna kuchnia wyposażona w lodówko-zamrażarkę, zlewozmywak, czteropalnikową kuchenkę gazową z piekarnikiem, okap, meble kuchenne, mikrofalę oraz podstawowe wyposażenie kuchenne,
- łazienka z kabiną prysznicową, pralką, umywalką i WC,
- przedpokój z szafą,
- piwnica o powierzchni ok. 4 m².

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
- domofon,
- dostęp do światłowodu i TV,
- ogólnodostępny parking przed budynkiem.

Opłaty:
- czynsz najmu: 1600 zł,
- opłaty do wspólnoty: 600 zł,
- gaz i energia elektryczna według zużycia.

Mieszkanie dostępne od zaraz. Zwierzęta nie są akceptowalne.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,60 m² piwnica, osobna kuchnia
  • Parter w bloku  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Poznań, Dębiec ul. Jaworowa
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 600 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2500 zł
  • Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj