Mieszkanie do wynajęcia Kraków Stare Miasto ul. Rakowicka · 7 piętro
Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Do wynajęcia od czerwca dwupokojowy apartament z klimatyzacja położony na 7 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum IV.
LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy i tramwajowy kilka minut od budynku. Dojście do Galerii Krakowskiej i na Dworzec Główny zajmuje 5 minut. W pobliżu biurowce High Five.
BUDYNEK: 13 piętrowy budynek z windą. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku winda. Osiedle strzeżone z monitoringiem i ochroną.
NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. W salonie wygodna kanapa, telewizor, stolik kawowy oraz stół z krzesłami. W kuchni piekarnik, mikrofalówka, mała lodówka, zmywarka oraz płyta indukcyjna dwupalnikowa. W sypialni podwójne łóżko z materacem, 2 szafki nocne oraz szafa. W łazience prysznic, pralka z funkcją suszenia.
Cena: 3 000 PLN
Czynsz administracyjny 700 PLN
Prąd wg zużycia.
KONTAKT:
Adrian Sowa Promo Estates
T: [numer]
E: [email]
-
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m²
-
7 piętro w 13-piętrowym apartamentowcu z windą
-
Kraków, Stare Miasto ul. Rakowicka
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
Podobne mieszkania na wynajem