Mieszkanie do wynajęcia
os. Przy Arce Kraków Nowa Huta

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 15

Mieszkanie do wynajęcia Kraków Nowa Huta os. Przy Arce · 9 piętro

2 400
62 zł/m²
38
2 pok.
Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia dostępne od maja dwupokojowe mieszkanie po remoncie generalnym położone na os. Przy Arce w dzielnicy Nowa Huta.
LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się na os. Przy Arce w dzielnicy Nowa Huta. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Dojazd do centrum zajmuje 20 minut. W pobliżu sklepy, punkty z usługami oraz duża ilość terenów zielonych.
MIESZKANIE:
Mieszkanie ma powierzchnię 38,58m2. Składa się z dużego salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. W salonie duża narożna kanapa, szafka RTV, stół z krzesłami. W sypialni szafa, wygodne łóżko, szafki nocne (zamówione, będą za kilka dni). W kuchni lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna. W łazience prysznic, toaleta, pralka.
Ogrzewanie - MPEC.
Ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Mieszkanie położone na 9 piętrze.
CENA: 2 400 PLN.
Czynsz administracyjny: 610 PLN (1 osoba)
Prąd według zużycia.
KONTAKT:
Adrian Sowa Promo Estates
T: [numer]
E: [email]

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,58 m²  
  • 9 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Kraków, Nowa Huta os. Przy Arce
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj