Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Komandosów Kraków Dębniki

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Dębniki, ul. Komandosów. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Kraków Dębniki ul. Komandosów · 1 piętro

2 400
70 zł/m²
34
2 pok.
Kraków Dębniki, Komandosów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia ciche, ciepłe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie (34,2 m2) na Osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie po generalnym remoncie (nowe instalacje, okna, drzwi, gładzie, glazura, biały montaż, panele, meble i sprzęty kuchenne).
Nieruchomość mieści się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Komandosów, w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego i Centrum Kongresowego ICE.
Mieszkanie składa się z dwóch umeblowanych pokoi, większego (14,7 m2) i mniejszego (7,9 m2), oddzielnej kuchni (4,5 m2) z pełną zabudową (w tym kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka i chłodziarko-zamrażarka) oraz przestronnej łazienki (3,5 m2) z prysznicem, umywalką, wc, pralką.
Wynajem bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się od zaraz.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda użytkowa. Gaz tylko w kuchence.
Okolica jest zielona i spokojna, bardzo dobry dostęp do komunikacji autobusowej i tramwajowej zapewnia szybkie połączenie z całym Krakowem. W pobliżu pełna infrastruktura sklepy, apteki, piekarnie, lokale usługowe i gastronomiczne.
Opłaty:
Czynsz - 2400 zł
Opłaty - ok. 500 zł (w tym stałe: opłaty eksploatacyjne SM, zmienne: woda zimna i ciepła wg liczników, c.o. wg liczników, i wywóz śmieci (35 zł/osobę))
Prąd - ok. 50 zł wg zużycia, gaz ok. 50 zł wg zużycia.
Internet: we własnym zakresie
Kaucja zwrotna: 3000 zł

Zainteresowanych najmem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr [numer]
lub mailowy [email]

Pośrednikom dziękujemy.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,20 m² osobna kuchnia
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Kraków, Dębniki ul. Komandosów
  • Opłaty 600 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 3000 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Wynajmę studentom  
  • Przyjazne zwierzętom  
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj