Mieszkanie do wynajęcia
ul. Bolesława Orlińskiego 4 Kraków Czyżyny

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 16
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 17
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego. Zdjęcie 18

Mieszkanie do wynajęcia Kraków Czyżyny ul. Bolesława Orlińskiego 4 · 7 piętro

2 900
81 zł/m²
36
2 pok.
Kraków Czyżyny, Bolesława Orlińskiego 4 - lokalizacja dokładna

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia OD ZARAZ jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (5 m2), położone przy ul. B. Orlińskiego 4 w pobliżu kompleksu biurowców Podium Park, COMARCH oraz AWF.
LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się przy ul. B. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut. W pobliżu kompleks biurowców Podium Park, COMARCH oraz AWF ponadto sklepy, szkoły, plac zabaw oraz duża ilość terenów rekreacyjnych.
MIESZKANIE:
Mieszkanie ma powierzchnię 36 m2. Składa się salonu z kuchnią, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (5 m2). W salonie kanapa, stół z krzesłami, stolik rtv. W sypialni podwójne łóżko, pojemna szafa, szafki nocne. W kuchni lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta indukcyjna. W łazience wanna z natryskiem, toaleta, umywalka, pralka. W przedpokoju szafa. 
Ogrzewanie i ciepła woda - MPEC.
Mieszkanie położone na 7 piętrze.
Nowy budynek z windą i monitoringiem.
CENA: 2 900 PLN.
Czynsz administracyjny: 410 PLN (1 os.)
Prąd według zużycia: 100 PLN (1 os.)
KONTAKT:
Damian Promo Estates
[numer]
[email]

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m²  
  • 7 piętro w 7-piętrowym bloku  
  • Kraków, Czyżyny ul. Bolesława Orlińskiego 4
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj