Mieszkanie do wynajęcia Bytom Miechowice ul. Francuska · 2 piętro
Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
*** MIESZKANIE NA WYNAJEM***
Oferujemy do WYNAJMU mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu dzielnicy Miechowice ul. Francuska o powierzchni 52,64 m 2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Klatka czysta, zamykana na domofon.
Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi w tym jeden z balkonem, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki z WC.
Mieszkanie słoneczne i ciepłe.
STAN TECHNICZNY
Mieszkanie czyste i zadbane, do zamieszkania.
Na podłogach w pokojach panele, na ścianach gładzie gipsowe. W przedpokoju i kuchni płytki na podłodze, na ścianach gładzie. W łazience na ścianach i podłodze płytki. W kuchni na ścianach płytki.
WYPOSAŻENIE
Zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD ( lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, okap) oraz stół z 4 krzesłami.
W sypialni rozkładana kanapa oraz zestaw mebli.
W salonie funkcjonalny narożnik, stolik z krzesłami, meblościanka oraz TV.
W łazience na kabina prysznicowa.
MEDIA
centralne ogrzewanie z sieci miejskiej
ciepła woda z sieci miejskiej
Całkowity koszt najmu wynosi 1600zł + czynsz 740 zł (w czynszu centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne) + media według zużycia (woda, prąd oraz śmieci)
Kaucja w wysokości 2500zł.
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Francuskiej w zielonej i spokojnej dzielnicy Miechowice. To idealne miejsce do życia - wszystko, co potrzebne na co dzień, jest w zasięgu krótkiego spaceru.
Zakupy i usługi pod ręką:TgQPHd|||[] W sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowa - markety (Dino, Lidl, Biedronka), lokalne sklepy, piekarnie, poczta i punkty gastronomiczne. TgQPHd|||[]TgQPHd|||[]
Natura i relaks:TgQPHd|||[] Bliskość terenów zielonych. Kilka minut dzieli Cię od Parku w Miechowicach oraz Lasu Miechowickiego, co gwarantuje ciszę, czyste powietrze i świetne ścieżki biegowe. TgQPHd|||[]TgQPHd|||[]
Dla rodzin:TgQPHd|||[] Bezpieczne osiedle z nowoczesnymi placami zabaw. W promieniu kilkuset metrów funkcjonują żłobki, przedszkola oraz szkoła podstawowa. TgQPHd|||[]TgQPHd|||[]
Komunikacja i dojazd:TgQPHd|||[] Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (częste kursy autobusów). Kierowcy docenią błyskawiczny dojazd do Drogi Krajowej nr 88 (DK88) oraz autostrady A1, co pozwala na sprawny dojazd do Gliwic, Zabrza, Chorzowa czy Katowic.
Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, bądź szukają Państwo podobnej oferty, a ta nie spełnia Państwa oczekiwań proszę o kontakt, tel. [numer].
-
Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m² osobna kuchnia
-
2 piętro w 3-piętrowym bloku
-
Bytom, Miechowice ul. Francuska
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
Podobne mieszkania na wynajem