Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Września ul. Stefana Batorego · 2 piętro
355 000 zł
8 142 zł/m²
43 m²
2 pok.
Września, Stefana Batorego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie na II piętrze, 2 pokojowe.
Kuchnia osobna z oknem.
Łazienka z WC.
Piwnica.
Balkon.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną KW.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, do lekkiego odświeżenia.
Okna PCV z roletami w pokojach.
W cenie mieszkania pozostają 2 pojemne szafy przesuwne, meble kuchenne, reszta do uzgodnienia.
Doskonały punkt komunikacyjny i pełna infrastruktura: sklepy, przedszkole, szkoła, szpital.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,60 m² balkon, piwnica
-
2 piętro w bloku
-
Września ul. Stefana Batorego
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości