Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Września ul. gen. Tadeusza Kutrzeby · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, garderobą i miejscem garażowym - Września, ul. Kutrzeby 7B.
Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Kutrzeby 7B we Wrześni.
Mieszkanie składa się z:
* przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
* dwóch sypialni,
* oddzielnej, ustawnej kuchni,
* garderoby,
* łazienki, WC oraz przedpokoju.
Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe w garażu podziemnym, przynależne do mieszkania.
W cenie tylko meble w zabudowie.
Mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację oraz rolety zewnętrzne we wszystkich oknach, co zapewnia komfort zarówno latem, jak i zimą.
To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących wygodny układ pomieszczeń i spokojną lokalizację.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m² balkon, miejsce w hali garażowej, osobna kuchnia
-
3 piętro w bloku z windą
-
Września ul. gen. Tadeusza Kutrzeby
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
112000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż