Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Września brak adresu · parter
329 000 zł
4 985 zł/m²
66 m²
3 pok.
Września
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie o powierzchni 66 m² na parterze kamienicy.
Nieruchomość składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki, które można łatwo zaaranżować według własnych potrzeb.
Wnętrze jest jasne, wystawa okienna południowa.
Do mieszkania doprowadzony jest gaz.
Do mieszkania przynależy ogródek oraz piwnica 8,8m2.
Na terenie zamkniętym znajdują się miejsca parkingowe.
Lokalizacja blisko centrum, w okolicy park, szkoła, siłownia.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m² piwnica, ogródek, osobna kuchnia
-
Parter w kamienicy
-
Września
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
66000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
66000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości