Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43.06m2 przy ul. Zaporoskiej w pobliżu Ronda Powstańców Śląskich.
Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
- Salonu z balkonem
- Aneksu kuchennego
- Sypialni
- Przedpokoju z szafą w zabudowie
- Łazienki z WC
Do mieszkania przynależy piwnica.
W mieszkaniu wymieniono instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Kuchnia wyposażona w zmywarkę, płytę indukcyjną, piekarnik, lodówkę oraz mikrofalówkę. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja
Budynek po wszelkich najważniejszych remontach - wymieniono piony, instalację elektryczna, odświeżono klatkę oraz wymieniono windę.
W najbliższej okolicy wszelka infrastruktura handlowo-usługowa. W zasięgu krótkiego spaceru znajdziemy przystanki tramwajowe jak i autobusowe umożliwiające sprawną komunikację z każdą częścią miasta. Miejsce idealne do wygodnego życia lub jako inwestycja pod wynajem.
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
Cena: 560 000zł - CENA DO NEGOCJACJI
Zadzwoń !
Numer oferty 209/14789/OMS
Sprzedawca: Przemysław Gniewczyński
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,06 m²
- 7 piętro w 11-piętrowym budynku z windą z 1980 roku
- Wrocław, Południe, ul. Zaporoska
- Balkon, piwnica
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.