Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
os. XXX-lecia PRL Wodzisław Śląski

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski, os. XXX-lecia PRL. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wodzisław Śląski os. XXX-lecia PRL · parter

337 000
6 690 zł/m²
50
2 pok.
Wodzisław Śląski, os. XXX-lecia PRL - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

SPRZEDAM M-3 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM!!

Na sprzedaż, po generalnym remoncie, dwupokojowe mieszkanie na os. XXX Lecia w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 50,37 m2 wraz z pomieszczeniem piwnicy.

Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju oraz kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz dużym balkonem.

Mieszkanie jest słoneczne, znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. W pobliżu szkoła, przedszkole oraz przystanki autobusowe.

Cena: 337 tys. złotych.

Zapraszam do kontaktu

PROSZĘ DZWONIĆ, A NIE PISAĆ. NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,37 m² balkon, piwnica
  • Parter w bloku  
  • Wodzisław Śląski os. XXX-lecia PRL
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
67000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat