Ogłoszenie usunięte

Warszawa Włochy
ul. Instalatorów
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Warszawa Włochy · 799 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Włochy, ul. Instalatorów. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Włochy, ul. Instalatorów. Zdjęcie 1

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w inwestycji In Place I etap, realizowanej przez renomowanego dewelopera Marvipol. Nowoczesne osiedle położone jest na pograniczu Włoch i Ochoty przy ul. Instalatorów. Klucze już odebrane, własność już przeniesiona!
MIESZKANIE:

Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, składająca się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 19,19 m2, dwóch pokoi o powierzchni 9,67m2 oraz 8,78, przestronnej łazienki mającej 4,25m2 oraz holu.
Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 4,73 m2.
Wysokość prezentowanego lokalu 270cm.
Ekspozycja mieszkania wschodnia, okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw. Deweloper zapewnia w inwestycji inteligentne i ekologiczne rozwiązania: sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą, bezdotykową kontrolę dostępu do budynku i monitoring CCTV, instalacje dostosowane do paneli fotowoltaicznych, filtry antysmogowe i zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly.

LOKALIZACJA:

Osiedle jest znakomicie skomunikowane z resztą miasta. W odległości kilku minut pieszo znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja PKP Rakowiec. Zarówno dla zmotoryzowanych jak i dla zwolenników transportu miejskiego dojazd do centralnych punktów Warszawy zajmuje 20-25 minut. Nie zabraknie również terenów zielonych, takich jak np. Park Szczęśliwiecki. Infrastrukturę handlowo-usługową zapewni znajdujące się niedaleko centrum handlowe Blue City, Łopuszańska 22 oraz Atrium Reduta.

DODATKOWE INFORMACJE:

Do lokalu przynależy miejsce postojowe na platformie dodatkowo płatne 39.000zł oraz komórka lokatorska o powierzchni 2,2m2 dodatkowo płatna 25.000zł.

Istnieje możliwość przyjęcia pakietu wykończeniowego na dobrych warunkach.

Pełna własność z KW - możliwość kredytowania nieruchomości.

Polecam i zapraszam na prezentacje!

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń!
Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,50 m²
  • 3 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2024 roku
  • Warszawa, Włochy, ul. Instalatorów
  • Balkon, garaż
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.