Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wałbrzych Piaskowa Góra ul. Długa · 2 piętro
235 000 zł
7 121 zł/m²
33 m²
2 pok.
Wałbrzych Piaskowa Góra, Długa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie położone na 2/4 piętrze w bloku na Piaskowej Górze w okolicy ul. Długiej.
Lokal przeszedł generalny remont w tym roku. Wszystkie instalacje nowe, gładzie, panele, zabudowa meblowa kuchenna.
W chwili obecnej ostatnie dni remontu.
Pełna własność, piwnica. 33m², 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1970
-
Wałbrzych, Piaskowa Góra ul. Długa
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
47000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Wałbrzych -
Mieszkania 2-pokojowe Wałbrzych
-
Mieszkania Wałbrzych ul.
Długa -
Mieszkania na sprzedaż
Wałbrzych Piaskowa Góra -
Mieszkania 2-pokojowe Wałbrzych