Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Tychy ul. gen. de Gaulle'a · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 47,70m2 na parterze 4-piętrowego bloku. Wyjątkowością i zarazem atutem jest wejście bezpośrednio z chodnika. Tylko dwóch sąsiadów z boku i z góry.
Idealne dla osób starszych, bądź mających problemy z poruszaniem, dla rodzin z dziećmi itp.
Lokal składa się z otwartej kuchni z salonem, 2 pokoi, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu typu loggia oraz piwnicy 3,70m2.
Częściowy remont w 2022r. Utworzono otwartą kuchnię, wszystkie instalacje wymieniono na nowe (elektryczne, wodne, kanalizacyjne). Okna plastikowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Rolety zewnętrzne na balkonie i w dużym pokoju. W kuchni i salonie rolety dzień-noc.
Meble kuchenne na wymiar, robione przez stolarza, również w przedpokoju i łazience szafy i szafki na wymiar.
Lokalizacja:
Mieszkanie na ul. de Gaulle'a, świetnie skomunikowane. Przystanki autobusowe, trolejbusowe oraz stacja PKP Lodowisko w zasięgu 200-300m. Dwie szkoły podstawowe, przedszkole, sklepy, szpital, kościół - wszystko w pobliżu. B. dużo zieleni. Parkingi przed blokiem.
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe.
Czynsz: 703,95 (bez wody i śmieci).
Mieszkanie jest zamieszkałe i użytkowane na co dzień. Daje to nabywcy możliwość aranżacji wg własnych potrzeb i gustu.
Stan do odświeżenia bądź remontu dla wymagającego nabywcy.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i oględzin po wcześniejszym umówieniu.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
Parter w 4-piętrowym bloku
-
Tychy ul. gen. de Gaulle'a
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
83000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż