Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Janusza Korczaka Tarnowskie Góry

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry, ul. Janusza Korczaka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Tarnowskie Góry ul. Janusza Korczaka · parter

519 000
8 331 zł/m²
62
2 pok.
Tarnowskie Góry, Janusza Korczaka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania apartament z tarasem i własnym ogródkiem, na parterze w budynku położonym w Tarnowskich Górach przy ulicy Korczaka.

Powierzchnia 62,3 m², w tym 2 pokoje, umeblowana kuchnia z wyposażeniem, łazienka, garderoba z zabudową, przedpokój oraz przynależna piwnica (nie wliczona w metraż).

Niskie opłaty mieszkaniowe, wysokość 361,28 zł/m-c.

Ogrzewanie gazowe własne (kocioł dwufunkcyjny).

Zielona, spokojna i atrakcyjna lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, sklepy.

Cena: 519.000 zł.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,30 m² taras, piwnica, ogródek
  • Parter w apartamentowcu  
  • Tarnowskie Góry ul. Janusza Korczaka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
104000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat