Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Szczuki Krasiniec Krasiniec · 1 piętro
135 000 zł
3 857 zł/m²
35 m²
1 pok.
Szczuki Krasiniec, Krasiniec
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dużą kawalerkę w Krasińcu 35 m kwadratowych blisko szkoły i ośrodka zdrowia
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 m² piwnica, możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
-
1 piętro w 1-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1985
-
Szczuki, Krasiniec Krasiniec
-
Mieszkanie w stanie do częściowego remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
27000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
27000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości