Mieszkanie na sprzedaż Szczecin ul. Szybowcowa · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, które nie generuje wysokich kosztów utrzymania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Z wielką przyjemnością prezentujemy wyjątkowo przestronną, ustawne mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 42,40 m², zlokalizowaną przy ul. Szybowcowej 65 w szczecińskim Dąbiu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego, zaledwie dwupiętrowego budynku z nowego budownictwa.
DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ?- Metraż, który daje przestrzeń: Ponad 42 m² to powierzchnia, na której zazwyczaj projektuje się dwa pokoje. Tutaj zyskujesz niesamowite poczucie przestrzeni, doskonałe doświetlenie i pełną swobodę aranżacji.
- Osobna, jasna kuchnia: Duży atut dla osób, które nie przepadają za aneksami kuchennymi połączonymi z salonem. Kuchnia stanowi niezależne, w pełni funkcjonalne pomieszczenie.
- Komfortowy układ pomieszczeń:- Duży, jasny pokój dzienny z wyjściem na ładny, ustawny balkon – idealne miejsce na poranną kawę.
- Osobna kuchnia z oknem.
- Duży przedpokój z wydzieloną garderobą – zapomnij o zagracających przestrzeń szafach, tutaj wszystko ma swoje miejsce.
- Duża, komfortowa łazienka, która bez problemu pomieści wszystkie niezbędne sprzęty.
- Niezależne ogrzewanie (bardzo niskie koszty!): Ciepła woda oraz ogrzewanie pochodzą z nowoczesnego, dwubiegowego pieca gazowego. Płacisz tylko za to, co faktycznie zużyjesz!
- Ekstremalnie niski czynsz: Czynsz administracyjny wynosi zaledwie 200 zł, co czyni to mieszkanie niezwykle ekonomicznym w utrzymaniu (zarówno dla singla/pary, jak i jako doskonała lokata kapitału pod wynajem).
- Dostępność od zaraz: Mieszkanie jest wolne od jakichkolwiek obciążeń i gotowe do wydania nowemu właścicielowi natychmiast po transakcji.
LOKALIZACJA, KTÓRA ZACHWYCA
Mieszkanie położone jest w cichej, bezpiecznej i niezwykle malowniczej części Prawobrzeża – w otoczeniu kameralnej, niskiej zabudowy.- Bliskość natury i rekreacji: Zaledwie chwila dzieli Cię od brzegów Jeziora Dąbie, miejskich plaż, marin i przystani żeglarskich. Sąsiedztwo otwartych terenów Aeroklubu Szczecińskiego gwarantuje niesamowite poczucie przestrzeni i czyste powietrze.
- Perfekcyjna komunikacja: Bliskość stacji kolejowej Szczecin Dąbie pozwala dotrzeć pociągiem do centrum miasta w kilkanaście minut. Lokalizacja zapewnia też błyskawiczny wyjazd na drogę ekspresową S3 i autostradę A6 (w stronę Berlina, Świnoujścia czy Goleniowa).
- Pełna infrastruktura: W najbliższej okolicy znajdują się sklepy (w tym Żabka tuż pod ręką), punkty usługowe, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej.
DLA KOGO?
Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako wygodne "M" na start, bezpieczne lokum dla singla lub pary, a także jako świetna inwestycja kapitału – mieszkania w tej lokalizacji, z tak niskimi kosztami stałymi, cieszą się ogromnym zainteresowaniem najemców.
KLUCZE W BIURZE
Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości. Przekonaj się na własne oczy, jak wyjątkowe i przestronne jest to wnętrze!
Pozostaję do dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu – codziennie, również w weekendy, w godzinach 9:00–21:00.
Skupujemy mieszkania za gotówkę – również zadłużone lub z różnymi obciążeniami.
-pochodzące ze spadku lub darowizny
-nieruchomości do remontu
-Kupujemy także udziały w nieruchomościach – zarówno z posiadaniem, jak i bez.
-
Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredycie hipotecznego
Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na każdy rodzaj nieruchomości.
Nasi eksperci sprawdzą Państwa zdolność kredytową, przedstawią dostępne opcje oraz załatwią wszystkie formalności bez żadnych opłat.
Współpracujemy ze wszystkimi komercyjnymi bankami w Polsce, dobierając finansowanie na najkorzystniejszych warunkach.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 42,40 m² osobna kuchnia
-
1 piętro w 2-piętrowym budynku rok budowy 2011
-
Szczecin ul. Szybowcowa
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
88000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż