Mieszkanie na sprzedaż Szczecin Pogodno ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza · 5 piętro
499 900 zł
9 792 zł/m²
51 m²
2 pok.
Szczecin Pogodno, Stanisława Ignacego Witkiewicza
- lokalizacja przybliżona
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Oferta sprzedaży dużego, 2-u pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w wieżowcu przy Witkiewicza.
Mieszkanie rozkładowe, południowo-zachodnie.
Od strony południowej : kuchnia z zabudową, pokój dzienny, balkon.
Od strony zachodniej : sypialnia z dużą zabudową /szafa/
W przedpokoju również duża szafa.
Łazienka z wanną, wc osobno.
Klatka schodowa czysta, nie zniszczona. Duża winda.
Blok ocieplony.
W pobliżu liczne sklepy, szkoła. Duża liczba parkingów samochodowych.
Bardzo dobre połączenie z centrum miasta.
Zapraszam, klucze w biurze.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,05 m² balkon, osobna kuchnia
-
5 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1980
-
Szczecin, Pogodno ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza
-
Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Szczecin -
Mieszkania 2-pokojowe Szczecin
-
Mieszkania Szczecin ul.
Stanisława Ignacego Witkiewicza -
Mieszkania na sprzedaż
Szczecin Pogodno -
Mieszkania 2-pokojowe Szczecin
Pogodno -
Mieszkania zachodniopomorskie
-
Mieszkania do wynajęcia