Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m² znajdującego się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy w TOPOWEJ LOKALIZACJI ścisłym centrum przy ulicy Wielkopolskiej 27 przy Urzędzie Miasta. Okna nowe plastikowe, świetnie skomunikowana lokalizacja. Niski czynsz.
Urokliwe mieszkanie w sercu miasta przy ul. Wielkopolskiej!
Wyjątkowa okazja na zakup mieszkania o powierzchni 38 m², zlokalizowanego tuż przy Urzędzie Miasta, w samym centrum tętniącego życiem Szczecina.
Największe atuty:
Pierwsze piętro w niskiej kamienicy – komfortowo, przytulnie i z klasą.
2 niezależne pokoje, funkcjonalna kuchnia oraz zadbana łazienka – idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.
Zielony, spokojny dziedziniec – kameralna oaza spokoju w samym środku miejskiego gwaru.
Nowoczesne, plastikowe okna zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną.
Niski czynsz – mieszkanie ekonomiczne w eksploatacji.
Idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość sklepów, kawiarni, restauracji oraz wygodę korzystania z pełnej infrastruktury miejskiej. To również świetna lokata kapitału ze względu na lokalizację, która zawsze będzie atrakcyjna.
Zamieszkaj wygodnie i stylowo, w miejscu, które pokochasz od pierwszego wejrzenia!
Zadzwoń i nie zwlekaj, ponieważ oferta może być już za chwilę nieaktualna. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 9-21 - również w weekendy
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
- 1 piętro w 4-piętrowej kamienicy
- Szczecin, Centrum, ul. Wielkopolska
- Osobna kuchnia
- Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.