Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Świdnica brak adresu · 4 piętro
335 000 zł
6 907 zł/m²
48 m²
2 pok.
Świdnica
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie w bliskiej okolicy Rynku. W pobliżu liczne sklepy, żłobek, przedszkole i przychodnia. Spokojni sąsiedzi i czysta klatka schodowa. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 10 m. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W cenie pozostaje większość mebli i sprzętów AGD. Pod blokiem dużo miejsc parkingowych, a dla mieszkańców abonament roczny w cenie 50 zł (5 ulic w pobliżu). Zapraszam na spotkanie.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50 m² piwnica
-
4 piętro w bloku
-
Świdnica
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
67000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
67000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości