Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Suwałki ul. Poznańska · 3 piętro
460 000 zł
11 732 zł/m²
39 m²
2 pok.
Suwałki, Poznańska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39 m2, w pełni umeblowane, oddane do użytku pod koniec 2024 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze, w budynku znajduje się winda. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (1,45 m2) oraz zewnętrzne miejsce parkingowe. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,21 m² piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
-
3 piętro w apartamentowcu z windą, rok budowy 2024
-
Suwałki ul. Poznańska
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
92000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
92000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości