Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Sucha Górna Sucha

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Sucha Sucha Górna. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Sucha Sucha Górna brak adresu · 3 piętro

230 000
6 216 zł/m²
37
2 pok.
Sucha Sucha Górna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m².

Znajduje się ono na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z cegły.

Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

W skład wyposażenia wchodzi:
- pralka
- lodówka
- kuchenka

Dodatkowo do dyspozycji masz piwnicę oraz oddzielną kuchnię.
Ogrzewanie jest miejskie, co zapewnia komfort cieplny.
Okna są plastikowe, a budynek jest zabezpieczony domofonem.

Czynsz wynosi 702 PLN. Cena nieruchomości to 230 000 PLN.

To doskonała okazja na rynku wtórnym. Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na prezentację!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku  
  • Sucha, Sucha Górna  
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat