Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Pogodna Stargard

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard, ul. Pogodna. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Stargard ul. Pogodna · parter

349 000
7 105 zł/m²
49
2 pok.
Stargard, Pogodna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Witam,
na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe, położone na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku. Aututy parteru - wygoda dla rodzin z dziećmi, seniorów czy osób ceniących jak również potrzebujących , łatwy oraz szybki dostęp do mieszkania bez schodów.
Do dyspozycji mieszkańców ,są także dwa prywatne parkingi blisko budynku ,w tym jeden zamykany szlabanem. Teren jak i nieruchomość jest obięty monitoringiem, który daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.
Lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie znajdziesz szkołę, przedszkole, żłobek, przychodnię, aptekę, sklepy spożywcze oraz przystanki komunikacji miejskiej, ścieżka rowerowa.
Dostępne lokale:
Mieszkanie M1 49,12 m2 , cena 349 000 zł
Mieszkanie M2 59,29 m2 , cena 412 000 zł
Mieszkanie M3 67,11 m2 , cena 459 000 zł

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,12 m²  
  • Parter w 4-piętrowym bloku rok budowy 2016
  • Stargard ul. Pogodna
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat