Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Sosnowiec Dębowa Góra ul. Lipowa · 2 piętro
149 900 zł
3 149 zł/m²
47 m²
1 pok.
Sosnowiec Dębowa Góra, Lipowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sosnowiec - Dębowa Góra | ul. Lipowa
Szukasz przestronnej kawalerki z potencjałem? Ta oferta może Cię zainteresować.
47,6 m² na 2. piętrze w kameralnej kamienicy po remoncie to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
- duża, ustawna przestrzeń - możliwość wydzielenia 2 pokoi
- spokojna okolica niskiej zabudowy
- pełna własność z księgą wieczystą
- niski czynsz - 380 zł
Przewidziane ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny (CO + ciepła woda).
W pobliżu sklep oraz liczne miejsca pracy - świetna lokalizacja na wynajem.
Oferta od osoby prywatnej.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 47,60 m² piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 2-piętrowej kamienicy rok budowy 1970
-
Sosnowiec, Dębowa Góra ul. Lipowa
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Sosnowiec -
Mieszkania 1-pokojowe Sosnowiec
-
Mieszkania Sosnowiec ul.
Lipowa -
Mieszkania na sprzedaż
Sosnowiec Dębowa Góra -
Mieszkania 1-pokojowe Sosnowiec