Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Słączno  

Mieszkanie 4-pokojowe Słączno. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Słączno brak adresu · parter

265 000
3 786 zł/m²
70
4 pok.
Słączno - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Słączno w okolicy SUŁOWA w powiecie Milickim, znajdujące się na parterze w bloku wielorodzinnym.
Lokal jest o powierzchni ok. 70m2 i składa się z: 4 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, do tych wszystkich pomieszczeń jest dostęp z przedpokoju.
Mieszkanie posiada duży potencjał, jest nie zniszczone i umeblowane, była wymieniona cała stolarka okienna (PCV) i drzwi wejściowe, aktualnie nadaje się do zamieszkania lub do ewentualnego remontu.
Ponadto do lokalu jest przydzielone pomieszczenie piwniczne, murowany segment garażowy w zabudowie szeregowej oraz działka ogrodowa o pow. 300m2, to wszystko jest objęte wpisem do KSIĄG WIECZYSTYCH - PEŁNA WŁASNOŚĆ.
Obecnie budynek zarządzany jest przez wspólnotę - niskie koszty utrzymania, ok. 100 zł. miesięcznie.
Na miejscu jest sklep wielobranżowy, wiejski dom kultury z placem zabaw, paczkomat In-Post oraz oddalony ok. 1 km market "DINO".

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA (Mieszkanie + Garaż + Działka), CENA 265 TYS. ZŁ. DO NEGOCJACJI,
osoby zainteresowane proszę o kontakt najlepiej za pośrednictwem telefonu [numer].

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70 m² piwnica, garaż, ogródek, osobna kuchnia
  • Parter w 3-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1977
  • Słączno  
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat