Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. 3 Maja Siedlce Centrum

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce Centrum, ul. 3 Maja. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Siedlce Centrum ul. 3 Maja · 3 piętro

420 000
9 052 zł/m²
46
3 pok.
Siedlce Centrum, 3 Maja - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. 3 Maja o powierzchni 46,40 m², położone na III piętrze w bloku z tzw. wielkiej płyty. Budynek zadbany, z domofonem oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej.

Opis mieszkania:
- powierzchnia: 46,40 m²
- 3 niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
- piwnica

Dodatkowe informacje:
- mieszkanie ciepłe
- układ pomieszczeń bardzo funkcjonalny
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- meble kuchenne wykonane pod wymiar
- parking przy budynku

Lokal idealny dla pary, rodziny z dzieckiem lub jako inwestycja pod wynajem.

Lokalizacja: szkoła i przedszkole w bliskim sąsiedztwie (do 100m), sklepy, przystanki autobusowe.

Cena: 420 000 zł

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Zapraszam do obejrzenia!

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,40 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w bloku  
  • Siedlce, Centrum ul. 3 Maja
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat