Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Radom brak adresu · 3 piętro
450 000 zł
6 098 zł/m²
73 m²
4 pok.
Radom
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przestronne mieszkanie w bloku otoczonym zielenią. Szeroka klatka schodowa, piwnica ponadnormatywna, duża ilość miejsc parkingowych pod blokiem. Blisko pętli autobusowej i szkoły. Bogata oferta punktów handlowych. Odległość między blokami według starych założeń urbanistycznych.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,80 m² piwnica
-
3 piętro w bloku
-
Radom
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości