Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Pułtusk brak adresu · parter
298 000 zł
7 641 zł/m²
39 m²
2 pok.
Pułtusk
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39m. z balkonem, w Pułtusku.
Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 metrów, położone na parterze w bloku na osiedlu Pana Tadeusza.
W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, w jednym zostało zrobione dodatkowe przejście do widnej kuchni, łazienka, przedpokój.
Woda i centralne ogrzewanie miejskie, gaz ziemny.
W pobliżu mieszkania znajduje się szkoła podstawowa, szkoła średnia, przedszkole, basen i liczne sklepy.
Sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m² balkon
-
Parter w bloku
-
Pułtusk
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości