Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Pomiechówek brak adresu · 1 piętro
450 000 zł
8 654 zł/m²
52 m²
2 pok.
Pomiechówek
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie ma powierzchnię 52 m² i jest gotowe do zamieszkania.
Znajduje się na pierwszym piętrze.
W 2020 roku przeszło generalny remont.
Wnętrze jest w pełni wyposażone, w tym meble, pralka, suszarka, zmywarka, lodówka, kuchenka i piekarnik.
Do nieruchomości przynależy piwnica 8m².
Mieszkanie znajduje się w Pomiechówku.
Zapraszam do kontaktu:)
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m² piwnica, osobna kuchnia
-
1 piętro w 2-piętrowym bloku
-
Pomiechówek
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości