Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Międzychodzka Pniewy

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Pniewy, ul. Międzychodzka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Pniewy ul. Międzychodzka · 2 piętro

595 000
7 197 zł/m²
82
3 pok.
Pniewy, Międzychodzka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu loft o powierzchni 82,67 m², zlokalizowane na II piętrze zabytkowego budynku Młyna Parowego w Pniewach, przy ul. Międzychodzkiej.

Mieszkanie łączy industrialny charakter z nowoczesnym wykończeniem i funkcjonalnością – przestronne, jasne wnętrze z wysokim sufitem (do 360 cm), odsłoniętymi belkami konstrukcyjnymi i 8 świetlikami dachowymi.

Układ mieszkania:
pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią – 49,39 m²
sypialnia główna – 15,90 m²
sypialnia / pokój dziecięcy – 12,46 m²
łazienka – 4,92 m²

RAZEM: 82,67 m² powierzchni użytkowej

Standard wykończenia:
- podłogi z dębowych desek
- zabudowy stolarskie wykonane na indywidualne zamówienie, w wysokim standardzie
- kuchnia z wyspą: lakierowane i fornirowane fronty, trwały blat HPL, sprzęt AGD Bosch w zabudowie
- dwie pojemne szafy z oświetleniem LED i wewnętrznymi szufladami
- łazienka z prysznicem walk-in, szafką podumywalkową z miejscem na pralkę oraz elektrycznym ogrzewaniem podłogowym

Informacje dodatkowe:
- stan techniczny: bardzo dobry
- pełna własność z księgą wieczystą
- czynsz administracyjny: ok. 750 zł/mies.
- możliwość sprzedaży z wyposażeniem lub bez – do indywidualnego ustalenia (cena dotyczy mieszkania z zabudowami stałymi)

Cena ofertowa: 595 000 zł
(ok. 7 200 zł/m²) – atrakcyjna cena jak na metraż, unikalną lokalizację i standard wykończenia.

Lokalizacja:
Pniewy, ul. Międzychodzka – ścisłe centrum miasta, w pobliżu parku, jeziora i sklepu Lidl.
Zabytkowy budynek Młyna Parowego – kameralna inwestycja o wyjątkowym charakterze.

Zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na pytania i umówię się na prezentację.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82,67 m² aneks kuchenny
  • 2 piętro  
  • Pniewy ul. Międzychodzka
  • Mieszkanie w wysokim standardzie  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
119000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat