Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Fryderyka Chopina Płock

Mieszkanie 2-pokojowe Płock, ul. Fryderyka Chopina. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Płock ul. Fryderyka Chopina · 11 piętro

259 000
11 212 zł/m²
23
2 pok.
Płock, Fryderyka Chopina - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 23,1 m², znajdujące się na 11 piętrze w bloku z windą.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, strefy nocnej za ścianką, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Dodatkowo jest możliwość korzystania z suszarni na tym samym piętrze.
Kameralne mieszkanie, bardzo ciche (tylko 2 mieszkania na tym piętrze) i słoneczne.
Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, przeprowadzono w nim kompleksowy remont wg wytycznych projektanta wnętrz obejmujący wymianę instalacji elektrycznej, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, wykonano gładzie, podwieszane sufity, założono nowe panele podłogowe, wyremontowano w nowoczesnym standardzie łazienkę wraz z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej, wykonano zabudowę kuchenną z płytą indukcyjną oraz piekarnikiem firmy Electrolux, zamontowano nowoczesne oświetlenie.
Cena mieszkania to 259 000 zł.
Możliwa zamiana lub rozliczenie innego mieszkania w cenie.
Lokalizacja mieszkania jest bardzo korzystna. W pobliżu znajdują się ważne punkty, takie jak:
- Szkoła Podstawowa nr 21 (308 m)
- Miejskie Przedszkole nr 27 (63 m)
- Centrum Medyczne "Rodzina" (643 m)
- Galeria Mosty (1034 m)
- Dworzec PKP PKS Płock (112 m)

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 23,10 m² piwnica, aneks kuchenny
  • 11 piętro w 11-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1981
  • Płock ul. Fryderyka Chopina
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie piekarnik
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
52000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat