Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Piaseczno  

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Piaseczno brak adresu · parter

595 000
12 020 zł/m²
49
2 pok.
Piaseczno - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania są dwa mieszkania.

Oba mieszkania są do generalnego remontu.

Mieszkanie I (dwupokojowe) - 49,5 m², znajduje się na parterze - 595 000 zł.

Mieszkanie II (trzypokojowe) - 90 m², znajduje się na drugim piętrze - 1 081 000 zł.

Zbudowane w ok. 2008 roku.

Do mieszkań przynależą:
- balkon
- miejsca parkingowe w garażu
- zabezpieczenia: drzwi i okna antywłamaniowe,
- monitoring
- teren zamknięty

Czynsz wynosi ok. 700 zł i ok. 1000 zł plus prąd.

Mieszkania dostępne od czerwca 2026 roku.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50 m² balkon, garaż
  • Parter w apartamentowcu rok budowy 2008
  • Piaseczno  
  • Mieszkanie w stanie do remontu  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
119000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat