Mieszkanie na sprzedaż
ul. Karczewska Otwock

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock, ul. Karczewska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Otwock, ul. Karczewska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Otwock, ul. Karczewska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Otwock, ul. Karczewska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Otwock, ul. Karczewska. Zdjęcie 5

Mieszkanie na sprzedaż Otwock ul. Karczewska · 4 piętro

440 000
11 625 zł/m²
37
2 pok.
Otwock, Karczewska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,85 m² – świetna lokalizacja!
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na IV piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez żadnych nakładów finansowych! Do lokalu przynależy piwnica.

Najważniejsze atuty:
Świetna lokalizacja – w pobliżu stadion, sklepy, szkoła, przedszkola, przychodnia i inne punkty usługowe.
IV piętro– bardzo, widne i ciepłe mieszkanie.Dwa niezależne pokoje – doskonałe zarówno dla singla, pary, jak i małej rodziny.
Niski czynsz - 470zł/mc.
Cicha, zielona okolica i szybki dostęp do komunikacji miejskiej sprawiają, że mieszkanie świetnie sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem.

CENA I OPŁATY:

Lokal wraz z piwnicą: 440.000 PLN
Czynsz administracyjny: ok. 470 PLN/ m-c

KONTAKT:

Marcin Zakrzewski

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,85 m² piwnica
  • 4 piętro w 4-piętrowym budynku rok budowy 1970
  • Otwock ul. Karczewska
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie  
  • Spółdzielcze własnościowe  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
88000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat