Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Ostrołęka ul. Brata Zenona Żebrowskiego · 2 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem
Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na 2 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Br. Z. Żebrowskiego 4 w Ostrołęce.
Lokal składa się z 3 pokoi, hallu, kuchni oraz łazienki. Okna kuchni i sypialni skierowane są na stronę południowo-zachodnią, zapewniając nasłonecznienie przez większą część dnia, natomiast okna salonu i drugiego pokoju wychodzą na spokojne patio od strony północno-wschodniej oraz na duży balkon – idealne miejsce do porannej kawy lub wieczornego relaksu.
Rozkład mieszkania jest przemyślany i praktyczny, a dodatkowym atutem jest możliwość likwidacji dwóch ścian działowych, co otwiera szerokie możliwości aranżacyjne. Nowy właściciel może np. połączyć kuchnię z sypialnią, tworząc wygodną kuchnię z jadalnią, a także scalić salon z pokojem, uzyskując przestronną strefę dzienną dopasowaną do indywidualnych potrzeb.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy, co stanowi dodatkową przestrzeń na przechowywanie.
Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach, dzięki czemu może zostać szybko wynajęte lub od razu zamieszkane – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów urządzania wnętrza.
To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i dla inwestorów zainteresowanych wynajmem.
📍 Ostrołęka, ul. Br. Z. Żebrowskiego 4
📐 Powierzchnia: 50 m²
🏢 Piętro: 2
🛋️ Liczba pokoi: 3
🌇 Ekspozycja okien: płd-zach (kuchnia, sypialnia) / płn-wsch (salon, pokój) + balkon
📦 Komórka lokatorska w piwnicy
Zapraszamy!
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 5-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1995
-
Ostrołęka ul. Brata Zenona Żebrowskiego
-
Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Wyposażenie kuchenka, piekarnik
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
73000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż