Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn Jaroty ul. Floriana Piotrowskiego · 3 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Jeśli szukasz trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie, do którego wprowadzić się możesz z przysłowiową walizką oraz masz możliwość dokupienia GARAŻU W BRYLE BUDYNKU, mamy ofertę idealną właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością zapraszamy na olsztyńskie JAROTY aby zaprezentować ofertę sprzedaży właśnie takiej nieruchomości!
MIESZKANIE ORAZ WYPOSAŻENIE POZOSTAJĄCE W CENIE:
Na powierzchnię użytkową 69m2. składają się:
- przestronny, słoneczny salon z wyjściem na balkon ok 10m2. z widokiem na podwórko i zieleń, w cenie pozostaje duża kanapa,
- aneks kuchenny, zabudowany szafkami pod wymiar, które pozostają w cenie wraz ze wszystkimi sprzętami AGD,
- garderoba z miejscem na pralkę i suszarkę, zabudowana funkcjonalnymi półkami, to idealne miejsce do przechowywania rzeczy takich jak odkurzacz czy deska do prasowania,
- pokój dziecięcy, z bardzo ładną dwustronną wystawą okienną, wyposażony w dużą szafę,
- sypialnia, w której pozostaje duża szafa (istnieje możliwość zamontowania dwa razy większej szafy wnękowej),
- łazienka z wc bardzo ładnie wykończona w neutralnych kolorach i funkcjonalnie rozplanowana,
- przestronny przedpokój.
WYKOŃCZENIE:
Wnętrze bardzo ładnie wykończone z zachowaniem jednolitego stylu. Zadbane w bardzo dobry stanie technicznym. Na podłogach panele, w sypialni wykładzina, ściany szpachlowane, malowane. W salonie główna ściana wyłożona została efektowną prawdziwą cegłą, co nadaje temu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Przy wykończeniu zastosowano najwyższej jakości materiały budowlane, jak np. dębowy blat w kuchni. W łazience blat z egzotycznego drewna oraz dekory z trawerytu. Na każdym oknie zamontowano dwa lata temu wysokiej klasy drewniane rolety.
LOKALIZACJA:
JAROTY to największe i jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się osiedli mieszkaniowych Olsztyna. Położone w południowej części miasta, stanowi samowystarczalny, bezpieczny i świetnie skomunikowany obszar, który często wygrywa w lokalnych rankingach na najlepsze miejsce do życia. Jaroty cechują się doskonałą infrastrukturą codzienną. Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne markety, dyskonty, mniejsze sklepy, punkty usługowe, placówki medyczne, szkoły oraz przedszkola. Warto również wspomnieć o bardzo bogatej ofercie rekreacyjnej - na terenie osiedla oraz w jego pobliżu znajdują się parki, ścieżki rowerowe oraz tereny spacerowe, ułatwiające aktywne spędzanie czasu.
BUDYNEK:
Blok wybudowany w nowej technologii, oddany do użytkowania w 2014 roku. Ładna, estetyczna bryła, szerokie klatki schodowe, cichobieżna winda. Jego głównym atutem jest położenie w głębi osiedla, z dala od ruchliwej ulicy. Przed budynkiem znajduje się dużo miejsc postojowych dla mieszkańców.
POZOSTAŁE INFORMACJE:
Status prawny nieruchomości to pełna własność wraz z gruntem pod budynkiem. Do mieszkania przynależy również piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Istnieje możliwość dokupienia INDYWIDUALNEGO GARAŻU , znajdującego się pod blokiem z bramą otwieraną na pilota, za kwotę 130000zł.
Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego i umówienia się na prezentacją.
Agent prowadzący Hanna Tetmer-Rzepecka
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m² garaż
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2014
-
Olsztyn, Jaroty ul. Floriana Piotrowskiego
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
147000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Olsztyn -
Mieszkania 3-pokojowe Olsztyn
-
Mieszkania Olsztyn ul.
Floriana Piotrowskiego -
Mieszkania na sprzedaż
Olsztyn Jaroty -
Mieszkania 3-pokojowe Olsztyn
Jaroty -
Mieszkania warmińsko-mazurskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Olsztyn -
Ogłoszenia nieruchomości Olsztyn
-
Domy Olsztyn
-
Ceny mieszkań Olsztyn
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż